KONST / Litografier / Färgserigrafi 13395103
nr 1339 5103
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 60/75, oramat löst blad. Bladets mått: 106,5x79 cm. Motivet: 71x56 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:58:00
3/8 19:53:00
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe